Aktualności

Lang Team nagrodzony

13.12.2013

11 grudnia w Teatrze Stanisławowskim, podczas Gali „Złote Logo Polska”, Polska Organizacja Turystyczna przyznała wyróżnienia wybitnym osobowościom reprezentującym najważniejsze sfery życia publicznego, które codzienną pracą i zaangażowaniem budują obraz Polski nowoczesnej i atrakcyjnej. Wśród nagrodzonych znalazł się Lang Team.

WIĘCEJ

Tour de Pologne UCI World Tour niezagrożony

11.12.2013

W dniach 4-5 grudnia, w Chantilly, we Francji odbyło się coroczne se­mi­na­rium or­ga­ni­zo­wa­ne przez Mię­dzy­na­ro­do­wą Unię Ko­lar­ską. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci wszyst­kich wy­ści­gów z ka­len­da­rza World Tour, drużyn UCI ProTeams i prezydent UCI Brian Cookson. We Francji pojawili się także przedstawiciele Lang Teamu.

WIĘCEJ

70. Tour de Pologne UCI World Tour oficjalnie podsumowany

15.11.2013

15 listopada w siedzibie Telewizji Polskiej uroczyście podsumowano 70. Tour de Pologne UCI World Tour. Ponad 1200 kilometrów, siedem emocjonujących etapów i rywalizacja najlepszych kolarzy globu – TdP to największe przedsięwzięcie logistyczne w polskim sporcie. Dzięki kamerom TVP to wydarzenie mogły śledzić miliony kibiców na świecie.

WIĘCEJ

Hubertus w Barnowie – czyli święto koniarzy i kolarzy!

27.10.2013

26 października w Barnowie odbył się III Hubertus dla dzieci. Pokazy jeździeckie, konkursy, cenne nagrody, pogoń za lisem, niezwykli goście i wyjątkowy wyścig kolarski o Puchar Czesława Langa – to tylko niektóre z atrakcji, których doświadczył każdy, kto w ostatnią sobotę października zawitał do Barnowa.


WIĘCEJ

Grand Prix Polski za nami!

02.09.2013

31 sierpnia i 1 września pruszkowski welodrom był areną zmagań najlepszych kolarzy torowych świata. Wszystko za sprawą Międzynarodowych Zawodów Torowych Grand Prix Polski. Impreza zadebiutowała w kalendarzu UCI. Kolarska elita ścigała się w BGŻ Arenie. Głównym partnerem wydarzenia był TAURON Polska Energia.

WIĘCEJ

Kolarska elita w Pruszkowie!

31.08.2013

31 sierpnia i 1 września pruszkowski welodrom we władanie wezmą najlepsi kolarze świata. Na BGŻ Arenie odbędą się Międzynarodowe Zawody Torowe Grand Prix Polski. Głównym partnerem wydarzenia jest TAURON Polska Energia.

WIĘCEJ

Wylicytuj koszulkę Rafała Majki i wesprzyj akcję "Zeszyt dla Ucznia"

27.08.2013

GKS Wybrzeże S.A. zaprasza do wzięcia udziału w licytacji koszulki kolarskiej - Rafała Majki. Aukcja dotyczy koszulki zawodowego teamu naszego reprezentanta - ekipy Saxo-Tinkoff. Przedmiot opatrzony jest oryginalnym autografem kolarza, który właśnie w tej koszulce ścigał się w Tour de Pologne 2013.

WIĘCEJ

1238 km KOLARSKICH EMOCJI Z WŁOCH DO POLSKI

07.08.2013

Jubileuszowy, 70. Tour de Pologne UCI World Tour to siedem emocjonujących etapów i 1238 km z Trentino do Polski, z Rovereto do Krakowa. To także 1238 km niesamowitych kolarskich emocji, podsycanych zwycięstwami i wysiłkiem czołowych kolarzy globu i nowych wschodzących gwiazd światowego peletonu.

WIĘCEJ

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 6 , 7 , Następna »